вівторок, 6 жовтня 2020 р.

Змагання на Кубок України ВЮБЛ

Автор - Біла Діана.

Мене звуть Діана. Впродовж чотирьох років я займаюся баскетболом і досягла значних успіхів. Я член команди Всеукраїнської Юнацької баскетбольної ліги (ВЮБЛ).
       Моя команда приймала участь у змаганнях на Кубок України ВЮБЛ. На цих змаганнях ми зайняли призове 2 місце. В Палаці Спорту "Юність" проходило нагородження нашої команди кубком та медалями.
       З 18 по 20 вересня відбувся чемпіонат України між командами з міста Київ, Бердянськ, Рівне. Під час змагань з командою з міста Київ, ми перемогли з рахунком 45:27. Гра з командою Бердянск закінчилась перемогою нашої команди з рахунком 50:47.

Змагання з дівчатками з міста Рівне ми програли з рахунком 42:37. У підсумку ми зайняли 2призове місце та отримали медалі і футболки.